1. Rozpoczynając dziś Niedzielę i Tydzień Biblijny otwórzmy się na Boże Słowo i bierzmy je codziennie do naszych rąk, czerpiąc z Bożego źródła mądrości i karmiąc nim swoją duszę w drodze do domu Ojca.
2. Za chwilę odbędzie się promocja Pisma świętego, poprowadzona przez przedstawicieli Zgromadzenia Księży Paulistów z Częstochowy.
3. W Niedzielę Biblijną, która jest równocześnie Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego, każdy z nas po Mszy świętej otrzyma wyjątkowy dar. Będzie to chleb życia pod postacią fragmentu Pisma świętego. Z przygotowanych koszyczków weźmy karteczkę z zaznaczonymi wersetami Listu do Rzymian i Księgi Przysłów. Po powrocie do domu otwórzmy rodzinne Pismo święte i każdy w najgłębszym skupieniu i powadze niech odczyta sobie otrzymany dzisiaj tekst. Niech on nam posłuży jako przedmiot medytacji w codziennej modlitwie i w rachunku sumienia – przez cały rok. Zaznaczmy go sobie. Niech będzie dla nas światłem i mocą na drodze naszego osobistego i narodowego życia przez wszystkie dni aż do następnej Niedzieli Biblijnej.
4. Dziękujemy kolejnym 9 rodzinom za złożenie ofiary w łącznej kwocie 550 zł. na remont dachu kaplicy w Starej Wsi oraz 2 rodzinom za ofiary w łącznej kwocie 150 zł. na nasze Sanktuarium. Bóg zapłać!
5. Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy Msze świętej w starym kościele: w niedziele o godz. 15.00, we wtorki rano i po południu.
6. Chętnych, pragnących ubogacić się duchowo, zapraszamy w niedziele po Mszach świętych o godz. 9.00 i 11.00 do Sali Misterium na kontynuację filmowego komentarza biblijnego Lectio Divina.
7. We wtorek podczas Mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie dzieci klas trzecich wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I spowiedzi i Komunii świętej. Obecność obowiązkowa!
8. W niedzielę za tydzień 22 kwietnia:
- o godz. 11.00 w kaplicy w Starej Wsi uroczystość odpustowa ku czci Jezusa Dobrego Pasterza. Mszy świętej przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. mgr Szymon Ćwik, wikariusz ze Stróż. W związku z tą uroczystością nie będzie Mszy świętej o godz. 11.00 w Krużlowej.
- po Mszy świętej popołudniowej zapraszamy na spotkanie do budynku plebanii wszystkie grupy dorosłych oraz indywidualne osoby działające w naszej parafii!
- ofiara na tacę przeznaczona będzie na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
9. Dziękujemy kolejnym rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół. Bóg zapłać! Na kolejny tydzień prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.30 następujące rodziny: Filipowicz Antoni 17, Pietruch Marek 17, Wójcik Teresa 14, Obrzut Jan 189, Mucha Jacek 89, Obrzut Stanisław 133, Fyda Maria 159, Turski Mateusz 159, Kaszany Dariusz 230, Klimontowski Krzysztof 219.
10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym polecamy artykuł: „Męczennicy z nad Sekwany”, w Źródle artykuł: „Holokaust prawdy”.

1. Przeżywając dziś Święto Miłosierdzia Bożego, rozpoczynające Tydzień Miłosierdzia, zaufajmy całym sercem Jezusowi, który jest nadzieją dla najbardziej zatwardziałych grzeszników. Dziś z okazji tego święta, za pobożne odmówienie koronki do miłosierdzia Bożego można uzyskać odpust zupełny.
2. Składamy podziękowania za złożoną dziś ofiarę na cele parafialne. Bóg zapłać!
3. Dziękujemy kolejnym 9 rodzinom za złożenie ofiary w łącznej kwocie 1000 zł. na remont dachu kaplicy w Starej Wsi oraz 6 rodzinom za ofiary w łącznej kwocie 450 zł. na nasze Sanktuarium. Bóg zapłać!
4. Zgodnie z komunikatem ks. biskupa dziś po Mszach świętych zbierana jest ofiara do puszek na potrzeby Caritas naszej tarnowskiej diecezji.
5. W poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z 25 marca. Dzień Świętości Życia. Zapraszamy szczególnie wszystkich członków Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego oraz tych, którzy chcieliby się włączyć w tę apostolską pomoc dla najbardziej bezbronnych.
6. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Biblijną – po Mszach świętych odbędzie się promocja Pisma świętego, poprowadzona przez przedstawicieli Zgromadzenia Księży Paulistów z Częstochowy.
7. Parafia Św. Małgorzaty w Nowym Sączu zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary ze św. Janem Pawłem II. Są to 9-tygodniowe rekolekcje w życiu codziennym. Pierwsze spotkanie 11 kwietnia o godz. 17.30 w Sali Przemienienia Pańskiego. Szczegóły na plakacie.
8. Dziękujemy kolejnym rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół. Bóg zapłać! Na kolejny tydzień prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.30 następujące rodziny: Obrzut Marian 91, Krok Maria 83, Krok Rafał 244, Szczerba Sławomir 234, Gucwa Paweł 236,Tocha Krystian 60, Średniawski Stanisław 193, Baranowska Stanisława 139, Baranowski Marcin 139, Szczygieł Wiesław 233, Jachowicz Marian 142, Pietruch Tomasz 65, Jan Fyda 66, Popiół Marian 16, Bołoz Grzegorz 105.
9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym polecamy artykuł: „Ufam Tobie Jezu”, w Źródle artykuł: „Beatyfikacja Apostołki Miłosierdzia Bożego”.
10. Z naszej parafialnej wspólnoty odszedł do wieczności +Stefan Fyda. Plećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu” dobry Jezu a nasz Panie… .

PONIEDZIAŁEK – 09.04
6.30 1. + Helena Gołyźniak od wnuka Artura z rodziną
2. + Maria Sułowicz z int. brata z rodziną
3. Z Róży Rodziców św. Moniki o świętość rodzin i bł. Boże dla rodziców i dzieci tej róży
18.00 1. + Franciszek Frączek w kol. rocz. śm.

WTOREK - 10.04
Msza u sióstr 6:00 + Małgorzata Król od bratowej Anieli
6.30 1. + Jadwiga Tarasek od siostry Elżbiety z mężem
2. + Bronisława (ona) Siedlarz od Zbigniewa Gromali z rodziną
3. + Stefan Fyda w 7 dz. po sm.
18.00 1. + Adam Uznański
2. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Elżbiety z mężem
3. O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla pracowników i ich rodzin, z int. firmy GORAN, wydział 509

ŚRODA - 11.04
6.30 1. O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla ks. Arkadiusza
2. O zdrowie, bł. Boże w rodzinie
3. + Zofia Frączek od syna Tadeusza z rodziną
18.00 1. + Helena Bednarz w 10 rocz. śm.
2. O zdrowie, bł. Boże dla Agaty z Sląska
Stara Wieś - 17.00: + Grażyna Gołyźniak w 2 rocz. śm.

CZWARTEK - 12.04
Msza u sióstr 6:00 – O pokój na świecie i w rodzinach
6.30 1. + Stanisław, Emilia Kosteccy w 8 rocz. śm Stanisława
2. + Janina Stanek od Marioli z rodziną
3. + ks. Bronisław Mokrzycki
18.00 1. + Helena Gołyźniak od wnuczki Kingi z mężem i Adriankiem
2. + Jadwiga Tarasek od siostry Zofii z mężem
3. + Józef Jantas od brata Walentego z żoną

PIĄTEK – 13.04
6.30 1. + Bożena Badowska w 7 rocz. śm.
2. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Marii
3. + Aniela Petryla
18.00 1. + Władysława Bucak w 1 rocz. śm. od syna Andrzeja
2. W intencji Heleny Fyda w 85 rocz. urodzin o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
3. O szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny i zdrowie dla dziecka i dla niej

SOBOTA – 14.04
6.30 1. + Maria, Wojciech Paciorkowie
2. + Bronisława (ona) Siedlarz od chrześniaka Andrzeja Gromali z rodziną
3. O zdrowie, bł. Boże dla całej rodziny, nawrócenie i dobry wybór drogi życiowej dla Katarzyny
18.00 1. + Helena Jędrusik w 9 rocz. śm. od syna z żoną i dziećmi

NIEDZIELA - 15.04 3 niedziela wielkanocna
7.00 1. + Wincenty Mirek w 3 rocz. śm.
2. + Czesława (ona) Obrzut od brata Andrzeja z rodziną
9:00 1. W 18 rocz. urodzin Katarzyny Jędrusik, dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze bł. Boże z intencji rodziców i brata
2. W 80 rocz. urodzin Marii z prośbą o bł. Boże na dalsze lata życia
11.00 1. + Józef Jantas od chrzestnego Władysława z żoną
2. W 18 rocz. urodzin Oliwii Zaborowskiej o bł. Boże w dorosłym życiu
15.00 1. + Jan Chramęga w kol. rocz. śm. i ++ żonę Marię z int. syna Zdzisława z rodziną
Stara Wieś - 10.00: W 50 rocz. ślubu Teresy i Antoniego Stępień o bł. Boże i opiekę Matki Bożej z int. dzieci, wnuków i prawnuków
14.00: ++ Apolonia, Józef, Roman Sapalscy