PONIEDZIAŁEK – 15.01
6.30 1. + Józefa (ona) i Jan Fyda w kol. rocz. śm.
2. + Michał Obrzut w 9 rocz. śmierci
3. + Jadwiga Tarasek w 7 dzień po śmierci
16.30 1. O błogosławieństwo Boże dla rodzin odwiedzanych podczas wizyty duszpasterskiej

 

WTOREK - 16.01
6.30 1. + Anna i Stefan Ćwiklik
2. + Małgorzata Król od syna Jurka
16.30 1. + Kazimierz Śpiewak w kol. rocz. śm.
2. + Marian Kostecki od wójta i pracowników Gminy Grybów
3. + Bogumiła Stanek w 30 dzień po śmierci

 

ŚRODA - 17.01 św. Antoniego
6.30 1. + Ryszard Paciorek od brata Adama z rodziną
2. + Maria Serafin od Krystyny i Józefa Średniawskich
16.30 1. + Maria Gawron od bratanicy Haliny Butryn z rodziną
2. + Stanisław Frączek od siostrzenicy Stanisławy Kogut z rodziną
3. Dziękczynna za otrzymane łaski od pewnej rodziny
Stara Wieś - 15.30: + Maria Marchacz od wnuczki Anny z mężem i dziećmi

 

CZWARTEK - 18.01
6.30 1. + Julia i Franciszek Jachowicz
2. + Krystyna Pępkowska w 1 rocznicę śmierci
3. + Helena Gołyźniak w 30 dzień po śmierci
16.30 1. + Stanisław Okwat od wnuczki Justyny z mężem
2. + Janina Kostecka od Zofii i Józefa Jantas
3. + Józef Janusz w 3 rocznicę śmierci z int. żony i dzieci

 

PIĄTEK - 19.01 św. Józefa Sebastiana Pelczara
6.30 1. + Maria Baran od Marty i Wojciecha Sapalskich z rodziną
2. + Eleonora i Stanisław Gołyźniak
3. Msza św. dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinie Tarasków i Iwańskich
16.30 1. O błogosławieństwo Boże dla rodzin odwiedzanych podczas wizyty duszpasterskiej
2. + Stanisław Mikulski z intencji siostry Marii z mężem
3. + Maria Serafin od Ewy i Wojciecha Łęczyckich z Piątkowej

 

SOBOTA – 20.01
6.30 1. + Maria Gawron od brata Franka z rodziną
2. + Stanisław Frączek od siostrzeńca Kazimierza Bednarza z rodziną
3. O szczęśliwą operację dla Władysława Chronowskiego z Mielca
16.30 1. + Agnieszka i Józef Janusz
2. Msza święta ślubna

 

NIEDZIELA - 21.01 III Niedziela Zwykła
7.00 1. + Agnieszka, Stanisław Olech
2. + Maria Baran od Barbary i Mariana Sapalskich
9.00 1. + Helena Nosal w 1 rocznicę śmierci i + Józef Nosal w kolejną rocznicę śmierci
2. + Franciszek Mrowiec w 3 rocznicę śmierci od syna Pawła z rodziną
11.00 1. + Stanisław Okwat od siostrzeńca Roberta z rodziną
2. + Genowefa Baran w rocznicę śmierci oraz ++ jej bracia
15.00 1. + Zofia Wojtarowicz z okazji Dnia Babci od wnuków
Stara Wieś - 10.00: + Maria Marchacz od wnuczki Doroty z mężem
14:00 + Janina Chronowska od męża Władysława w 2 rocznicę śmierci

Dzieci: przedszkole oraz klasy 0-III (soliści):

Aleksandra Chronowska klasa 3 SP Krużlowa Cicha noc Wigilii czas
Gabriela Nowak klasa 3 SP Krużlowa Maleńka miłość Wśród nocnej ciszy
Sandra Szczerba klasa 3 SP Krużlowa Przybieżeli do Betlejem Jezus malusieńki
Julia Matug klasa 3 SP Zalasowa Wśród nocnej ciszy Przylecieli aniołowie
Andrzej Filipowicz klasa 2 SP Krużlowa Od wschodu słońca Dnia jednego o Północy
Martyna Obrzut klasa 2 SP Krużlowa Mizerna cicha Przybieżeli do Betlejem
Katarzyna Tocha klasa 2 SP Krużlowa Maleńka miłość W grudniowe noce
Amelia Tarasek klasa 1 SP Krużlowa Cicha noc Choinka strojnisia
Amelia Przetacznik klasa 0 SP Stara Wieś Mario czy Ty wiesz Skrzypi wóz
Amelia Gaborek klasa 0 SP Krużlowa Świeć gwiazdeczko Pastorałka sądecka
Nicola Jarząb Przedszkole 4-lateki Skrzypi wóz Była noc


Dzieci przedszkole oraz klasy 0-III (zespół):
Wesołe nutki Jezusa narodzonego Świeć gwiazdeczko


Dzieci starsze: kl. IV-VII (soliści):
Natalia Rola klasa 6 SP Krużlowa Zaśnij dziecino Kolęda dla dzieciątka
Aleksandra Usarz klasa 4 SP Zalasowa Przybieżeli do Betlejem Lulajże Jezuniu


Dzieci starsze kl. IV-VI (zespoły):
Trio „Magic Violin” (Faustyna Bielak, Amelia Błażusiak, Edyta Mordarska) Lulajże Jezuniu Gdy się Chrystus rodzi
Duet Ania i Bartek (Anna Olech, Bartłomiej Gajkowski) Pójdźmy wszyscy do stajenki Gore gwiazda Jezusowi
Karolina i Jakub Marcinkiewicz A to komu aniołowie Witaj Jezu ukochany


Młodzież gimnazjalna kl. II-III (zespoły):
Wschodzące gwiazdy (Paweł Chronowski, Kacper Gołyźniak, Izabela Wojciechowska, Łukasz Bocheński, Mikołaj Michalik) Panienka Maryja Kolęda dla nieobecnych
Pijani folklorem (Weronika Frączek, Małgorzata Tokarz, Małgorzata Pietruch, Barbara Jaworecka, Krzysztof Jędrusik, Mateusz Mikulski) Nie w Betlejem A wczoraj z wieczora


Młodzież ponadgimnazjalna (soliści):
Agnieszka Biel A wczoraj z wieczora Pójdźmy wszyscy do stajenki