1961 zdjecie
   Na odwrocie zdjęcia pani Marii Olchawskiej jest napis: "Na pamiątkę ofiarnej pracy, Krużlowa 1961". Podpisany ks. Franciszek Janik.
   Zgromadzeni prezentują prace wykonane dla kościoła: Sztandar młodzieży trzyma Maria Jachowicz (Z Młyńczyska) i Maria Obrzut (Z Łąk). Za obrusem z napisem "Panie, dobrze nam tu być": Krystyna Filipowicz, Maria Frączek (Spod Olszyny), Janina Obrzut (Z Łąk), Janina Serafin, Katarzyna Obrzut, Maria Filipowicz, Franciszka Gacek, Maria Obrzut, Maria Mucha, Stanisława Basta i Helena Paciorek. Z tyłu Franciszka Jackowska, Władysława Chronowska i Helena Fyda. Prace odbywały się pod kierownictwem siostry Bogumiły. Na zdjęciu brak jednej z najbardziej pracowitych parafianek Marii Obrzut (od Jędrzeja).

1963 Zdjęcie 1
   Zdjęcie zrobione w 1963 roku, ofiarowane oddanym pracownicom przez księdza Franciszka Janika. Przed gankiem u sióstr dominikanek stoi grupa pań szyjących, wyszywających i haftujących ornaty i stuły.
   Od lewej na pierwszym stopniu: Krystyna Olchawska, Stanisława Biskup, Maria teraz Potoczek; w drugim rzędzie: Maria Jachowicz, Franciszka Jackowska, Maria Filipowicz, Maria Frączek; trzeci stopień to: Janina Serafin (teraz Pałubiak), Maria Mucha, siostra Bogumiła, Stanisława Basta.

1957 zdjecie 1
   Zdjęcie zrobione 23 czerwca 1957 r. na zakończenie Oktawy i roku szkolnego.
   W środku ks. katecheta Florian Janas (wcześniej uczył religii ks. proboszcz Franciszek Janik, wikariusza w parafii nie było).
   Od lewej: Maria Górka, Cecylia Biskup, Katarzyna Baran, Genowefa Ligęza, Wanda Kmak, Maria Frączek, Stanisława Biskup, Helena Jędrusik, Wanda Fyda, Władysława Chronowska, Benadeta Lichoń, Maria Filipowicz, Czesława Nalepa, Bogusława Cetnarowska, Maria Jaworecka, ks. Franciszek Janik, Krystyna Filipowicz.
   Dziewczęta z siódmej klasy ubrane w białe suknie nosiły w procesji Oktawy Bożego Ciała bukiety kwiatów.