PONIEDZIAŁEK – 11.12
6:00 Msza u sióstr: O powrót do zdrowia dla Anny od chrześnicy Marty
6.30 1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
2. + Franciszek Szczurek
3. + Marian Kostecki z int. żony
16.30 1. + Maria Gawron od rodziny Chronowskich
2. + Maria Baran od szwagierki Anny i Bronisława Jareckich

 

WTOREK - 12.12
6.30 1. + Alfons Tarasek od siostrzeńca Przemysława z Klaudią
2. + Stanisław Frączek od wnuka Bartłomieja z żoną
16.30 1. + Ryszard Paciorek od siostrzeńca Marka z rodziną
2. + Aleksander Bocheński
3. + Waleria Sapalska (ks. Arkadiusz)

 

ŚRODA - 13.12 św. Łucji
6.30 1. ++ Józef i Helena Bednarz w kol rocz. śm. Heleny
2. + Andrzej Szymin z okazji imienin od rodziny
3. + Stanisław Filipowicz
16.30 1. + Maria Bocheńska
2. + Stanisław Frączek od syna Zbigniewa z rodziną
Stara Wieś – 15:30 + Władysława Bucak od wnuczki Magdaleny Szczepanik z rodziną

 

CZWARTEK - 14.12 św. Jana od Krzyża
6.30 1. + Stanisław Okwat od brata Kazimierza z rodziną
2. + ks. Bronisław Mokrzycki
3. ++ za dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 1. + Jan Dobroszek od swatów z Nawojowej
2. + Henryk Jędrusik od bratanka Maksymiliana z rodziną

 

PIĄTEK - 15.12
6.30 1. + Stanisław Mirek od Krystyny i Rafała z córką
2. + Janina Kostecka od Piotra Jęsrusika
3. + Marian Kostecki od córki Agaty
16.30 1.+ Władysława Bucak od wnuczki Angeliki Grybel z rodziną
2. + Krzysztof Krok
3. + Stanisław Mikulski z int. siostrzenicy Katarzyny z Pawłem

 

SOBOTA – 16.12
6.30 1. + Maria Bocheńska
2. + Ryszard Paciorek od brata Józefa z rodziną
3. + Maria Baran od chrześnicy Marii z rodziną
16.30 1. + Julia Fyda w 5 rocz. śm.

 

III NIEDZIELA ADWENTU - 17.12
7.00 1. + Władysław Tarasek w 23 rocz. śm.
2. + Aniela Tarasek
9.00 1. ++ Józefa (ona) i Jan Fyda w kolejną rocz. śm. Józefy
2. + Elżbieta Mirek od wnuka Piotra z Londynu
11.00 1. Za parafian
2. + ks. prałat Kazimierz Stępień z int. mieszkańców KN
13:00 W intencji chorych i cierpiących parafian
15.00 1. + Alfons Tarasek od bratanka Mateusza
Stara Wieś - 10.00: Msza św. dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin Stanisława, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niego i rodziny

PONIEDZIAŁEK – 04.12
6:00 Msza u sióstr: ++ Za dusze w czyśćcu cierpiące
6.30 1. + Katarzyna i Wojciech Muchowie od córki Barbary z mężem i całą rodziną
2. + Ryszard Paciorek od siostry Zofii z mężem
3. Dziękczynno-błagalna z prośbą o przemianę w życiu Huberta
16.30 1. + Wiktoria Jaworecka w 16 rocz. śm.

 

WTOREK - 05.12
6.30 1. + Maria Serafin z 7 dzień po śm.
2. + Maria Gawron od siostry Hani z rodziną
16.30 1. + Maria Bocheńska
2. + Tomasz Liszka w kol. rocz. śm
3. + Stanisław Mikulski z int. chrześniaka Tomasz

 

ŚRODA - 06.12
6.30 1. + Stanisław Okwat od swata Tadeusza Kumorka
2. + Stanisław Frączek od wnuka Kamila
3. + Janina Kostecka od Marii Olech z rodziną
16.30 1. + Maria Fyda w 5 rocz. śm.
2. Dziękczynno-błagalna w pewnej rodzinie
3. + Janina i Józef Fyda (ks. Arkadiusz)
Stara Wieś – 15:30 + Stanisław Mikulski z int. rodziców

 

CZWARTEK - 07.12 I-szy czwartek miesiąca
6.30 1. + Jan Dobroszek od siostrzenicy Lidii z mężem
2. + Henryk Jędrusik od sąsiadów Marii Olech z synem
3. ++ Za dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 1. + Alfons Tarasek od siostrzenicy Dominiki Jędrusik
2. ++ Dorota i Władysław Mikulscy
3. ++ W intencji zmarłych nauczycieli i pracowników Krużlowskiej szkoły

 

PIĄTEK - 08.12
6.30 1. + Maria, Piotr Majewscy
2. + Maria i Piotr Pietruch
3. + Maria i Jan Olchawscy
9:00 Za parafian
18.00 1. + Maria Bocheńska
2. + Janina i Stanisław Biskup od córki Stanisławy z rodziną
Stara Wieś – 17:00 1. + Władysława Bucak (ona) od wnuka Damiana

 

SOBOTA – 09.12
6.30 1. + Wiesław Obrzut z okazji imienin
2. + Waleria Sapalska z okazji imienin od Mariana z rodziną
3. + Waleria Górka z okazji imienin
16.30 1. + Emilia Pietruch

 

II NIEDZIELA ADWENTU - 10.12
7.00 1. + Stanisław Mirek od Pawła i Agnieszki z synem
2. + Elżbieta Mirek od rodziny Baranów i Witników
3. W intencji Róży Matek Aleksandry Fydy dziękczynna za łaski, z prośbą o dalsze i opiekę Matki Bożek oraz za ++ zmarłe członkinie
9.00 1. + Marian Skrzypiec w rocz. śm.
11.00 1. + Jan Dobroszek od swatowej Anny Igielskiej z dziećmi
2. Za parafian i nowoochrzczone dzieci
15.00 1. + Władysław Baran w dniu urodzin
Stara Wieś - 10.00: + Genowefa, Stanisław Marcinkiewicz
14.00: + Maria, Józef, Stanisław Śmigacz