PONIEDZIAŁEK – 09.04
6.30 1. + Helena Gołyźniak od wnuka Artura z rodziną
2. + Maria Sułowicz z int. brata z rodziną
3. Z Róży Rodziców św. Moniki o świętość rodzin i bł. Boże dla rodziców i dzieci tej róży
18.00 1. + Franciszek Frączek w kol. rocz. śm.

WTOREK - 10.04
Msza u sióstr 6:00 + Małgorzata Król od bratowej Anieli
6.30 1. + Jadwiga Tarasek od siostry Elżbiety z mężem
2. + Bronisława (ona) Siedlarz od Zbigniewa Gromali z rodziną
3. + Stefan Fyda w 7 dz. po sm.
18.00 1. + Adam Uznański
2. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Elżbiety z mężem
3. O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla pracowników i ich rodzin, z int. firmy GORAN, wydział 509

ŚRODA - 11.04
6.30 1. O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla ks. Arkadiusza
2. O zdrowie, bł. Boże w rodzinie
3. + Zofia Frączek od syna Tadeusza z rodziną
18.00 1. + Helena Bednarz w 10 rocz. śm.
2. O zdrowie, bł. Boże dla Agaty z Sląska
Stara Wieś - 17.00: + Grażyna Gołyźniak w 2 rocz. śm.

CZWARTEK - 12.04
Msza u sióstr 6:00 – O pokój na świecie i w rodzinach
6.30 1. + Stanisław, Emilia Kosteccy w 8 rocz. śm Stanisława
2. + Janina Stanek od Marioli z rodziną
3. + ks. Bronisław Mokrzycki
18.00 1. + Helena Gołyźniak od wnuczki Kingi z mężem i Adriankiem
2. + Jadwiga Tarasek od siostry Zofii z mężem
3. + Józef Jantas od brata Walentego z żoną

PIĄTEK – 13.04
6.30 1. + Bożena Badowska w 7 rocz. śm.
2. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Marii
3. + Aniela Petryla
18.00 1. + Władysława Bucak w 1 rocz. śm. od syna Andrzeja
2. W intencji Heleny Fyda w 85 rocz. urodzin o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
3. O szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny i zdrowie dla dziecka i dla niej

SOBOTA – 14.04
6.30 1. + Maria, Wojciech Paciorkowie
2. + Bronisława (ona) Siedlarz od chrześniaka Andrzeja Gromali z rodziną
3. O zdrowie, bł. Boże dla całej rodziny, nawrócenie i dobry wybór drogi życiowej dla Katarzyny
18.00 1. + Helena Jędrusik w 9 rocz. śm. od syna z żoną i dziećmi

NIEDZIELA - 15.04 3 niedziela wielkanocna
7.00 1. + Wincenty Mirek w 3 rocz. śm.
2. + Czesława (ona) Obrzut od brata Andrzeja z rodziną
9:00 1. W 18 rocz. urodzin Katarzyny Jędrusik, dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze bł. Boże z intencji rodziców i brata
2. W 80 rocz. urodzin Marii z prośbą o bł. Boże na dalsze lata życia
11.00 1. + Józef Jantas od chrzestnego Władysława z żoną
2. W 18 rocz. urodzin Oliwii Zaborowskiej o bł. Boże w dorosłym życiu
15.00 1. + Jan Chramęga w kol. rocz. śm. i ++ żonę Marię z int. syna Zdzisława z rodziną
Stara Wieś - 10.00: W 50 rocz. ślubu Teresy i Antoniego Stępień o bł. Boże i opiekę Matki Bożej z int. dzieci, wnuków i prawnuków
14.00: ++ Apolonia, Józef, Roman Sapalscy

PONIEDZIAŁEK – 02.04                         

7.00     1. ++ Maria Fyda w 31 rocz. śm. oraz + Jan Fyda od wnuczki Barbary Wrona z rodziną

9:00     1. + Stanisław Pałubiak w 3 rocz. śm. od żony Marii i córki Moniki

            2. + Leon Baran w 3 rocz. śm. od żony z rodziną

11.00   1. ++ Janina i Bartłomiej Kwoka z int. dzieci

            2. ++ Maria i Piotr Mikulscy

14.00   1. Za parafian i nowoochrzczone dzieci

            Stara Wieś - 10.00: Msza św. z Róży Władysławy Pietruch o bł. Boże dla żyjących oraz życie
           wieczne dla zmarłych

WTOREK - 03.04                          

6.30     1. + Bogumiła Stanek od teścia

            2. + Bronisława (ona) Siedlarz od chrześniaka Eugeniusza z rodziną

18.00   1. + Helena Gołyźniak od wnuka Roberta z rodziną

            2. + Wiktoria Dyba w 24 rocz. śm. od córki z rodziną

            3. + Józef Jantas od dzieci i rodziców kl. 5 SP Krużlowa

ŚRODA - 04.04                                                

6.30     1. + Józef Jędrusik

            2. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Heleny

            3. ++ Andrzej Filipowicz, Irena Tarnawa

18.00   1. ++ Bronisław (on) i Janina Baran w 24 rocz. śm.

            2. + Jadwiga Tarasek od siostry Uli z mężem i rodziną

            Stara Wieś - 15.30: + Małgorzata Król od Heleny i Antoniego Kisielewskich

CZWARTEK - 05.04                      

6.30     1. + Jadwiga Tarasek od siostry Uli z mężem i rodziną

            2. + Jan Turski w 2 rocz. śm.

            3. W 18 rocz. urodzin Anety Filip o bł. Boże w dorosłym życiu

18.00   1. + Bronisława (ona) Siedlarz od Zofii Bukowczan

            2. W int. Kacpra o bł. Boże z okazji 1 rocz. urodzin z int. rodziców

            3. W 18 rocz. urodzin o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marzeny

            4. O zdrowie i bł. Boże z Róży Kazimiery Klimontowskiej dla członkiń i ich rodzin oraz życie
           wieczne dla + zmarłych z Róży i + ks. prałata Kazimierza

PIĄTEK – 06.04        

6.30     1. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Józefy z rodziną

            2. ++ Janina, Stanisław Łukasik

18.00   1. Dziękczynno-błagalna w rodzinie Barbary i Grzegorza

            2. + Janina Stanek od kuzynki Teresy z rodziną

            3. + Józef Jantas od DSM

            Stara Wieś - 17.00: Msza z Róży Marii Gołyźniak o bł. Boże dla członkiń i ich rodzin oraz
           za zmarł członkinie + Janinę Jachowicz + Janinę Kostecką + Małgorzatę Król

SOBOTA – 07.04      

6.30     1. + Andrzej Radzik w 12 rocz. śm.

            2. + Bronisława (ona) Siedlarz od chrześnicy Kingi z rodziną

            3. + Józef Jantas od chrzestnego Władysława z żoną

18.00   1. + Waleria i Stanisław Baran

NIEDZIELA - 08.04            Niedziela Miłosierdzia Bożego

7.00     1. + Aniela Tarasek

            2. Dziękczynno-błagalna z Róży Matek zelatorki Magdaleny Mucha o bł. Boże dla członkiń
i ich rodzin oraz za ++ członkinie

9:00     1. ++ Helena, Stanisław, Leszek Chronowscy

            2. ++ Maria i Marian Ligęza w 21 rocz. śm. od córki Iwony z rodziną

11.00   1. Za parafian

            2. W intencji siostry dyrektor Gracieli o bł. Boże z okazji imienin z int. dzieci przedszkola
           parafialnego i ich rodziców oraz Rady Parafialnej

15.00   1. + Józef Gurbowicz w rocz. śm. z int. żony z dziećmi

            Stara Wieś - 10.00: + Lucyna Gołyźniak w 20 rocz. śm.

                                   14.00: + Janina Mucha z int. dzieci