PONIEDZIAŁEK – 02.04                         

7.00     1. ++ Maria Fyda w 31 rocz. śm. oraz + Jan Fyda od wnuczki Barbary Wrona z rodziną

9:00     1. + Stanisław Pałubiak w 3 rocz. śm. od żony Marii i córki Moniki

            2. + Leon Baran w 3 rocz. śm. od żony z rodziną

11.00   1. ++ Janina i Bartłomiej Kwoka z int. dzieci

            2. ++ Maria i Piotr Mikulscy

14.00   1. Za parafian i nowoochrzczone dzieci

            Stara Wieś - 10.00: Msza św. z Róży Władysławy Pietruch o bł. Boże dla żyjących oraz życie
           wieczne dla zmarłych

WTOREK - 03.04                          

6.30     1. + Bogumiła Stanek od teścia

            2. + Bronisława (ona) Siedlarz od chrześniaka Eugeniusza z rodziną

18.00   1. + Helena Gołyźniak od wnuka Roberta z rodziną

            2. + Wiktoria Dyba w 24 rocz. śm. od córki z rodziną

            3. + Józef Jantas od dzieci i rodziców kl. 5 SP Krużlowa

ŚRODA - 04.04                                                

6.30     1. + Józef Jędrusik

            2. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Heleny

            3. ++ Andrzej Filipowicz, Irena Tarnawa

18.00   1. ++ Bronisław (on) i Janina Baran w 24 rocz. śm.

            2. + Jadwiga Tarasek od siostry Uli z mężem i rodziną

            Stara Wieś - 15.30: + Małgorzata Król od Heleny i Antoniego Kisielewskich

CZWARTEK - 05.04                      

6.30     1. + Jadwiga Tarasek od siostry Uli z mężem i rodziną

            2. + Jan Turski w 2 rocz. śm.

            3. W 18 rocz. urodzin Anety Filip o bł. Boże w dorosłym życiu

18.00   1. + Bronisława (ona) Siedlarz od Zofii Bukowczan

            2. W int. Kacpra o bł. Boże z okazji 1 rocz. urodzin z int. rodziców

            3. W 18 rocz. urodzin o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marzeny

            4. O zdrowie i bł. Boże z Róży Kazimiery Klimontowskiej dla członkiń i ich rodzin oraz życie
           wieczne dla + zmarłych z Róży i + ks. prałata Kazimierza

PIĄTEK – 06.04        

6.30     1. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Józefy z rodziną

            2. ++ Janina, Stanisław Łukasik

18.00   1. Dziękczynno-błagalna w rodzinie Barbary i Grzegorza

            2. + Janina Stanek od kuzynki Teresy z rodziną

            3. + Józef Jantas od DSM

            Stara Wieś - 17.00: Msza z Róży Marii Gołyźniak o bł. Boże dla członkiń i ich rodzin oraz
           za zmarł członkinie + Janinę Jachowicz + Janinę Kostecką + Małgorzatę Król

SOBOTA – 07.04      

6.30     1. + Andrzej Radzik w 12 rocz. śm.

            2. + Bronisława (ona) Siedlarz od chrześnicy Kingi z rodziną

            3. + Józef Jantas od chrzestnego Władysława z żoną

18.00   1. + Waleria i Stanisław Baran

NIEDZIELA - 08.04            Niedziela Miłosierdzia Bożego

7.00     1. + Aniela Tarasek

            2. Dziękczynno-błagalna z Róży Matek zelatorki Magdaleny Mucha o bł. Boże dla członkiń
i ich rodzin oraz za ++ członkinie

9:00     1. ++ Helena, Stanisław, Leszek Chronowscy

            2. ++ Maria i Marian Ligęza w 21 rocz. śm. od córki Iwony z rodziną

11.00   1. Za parafian

            2. W intencji siostry dyrektor Gracieli o bł. Boże z okazji imienin z int. dzieci przedszkola
           parafialnego i ich rodziców oraz Rady Parafialnej

15.00   1. + Józef Gurbowicz w rocz. śm. z int. żony z dziećmi

            Stara Wieś - 10.00: + Lucyna Gołyźniak w 20 rocz. śm.

                                   14.00: + Janina Mucha z int. dzieci

PONIEDZIAŁEK – 26.03
6.30 1. + Bogumiła Pierzchała
2. + Bogumiła Stanek od Amelki i Zosi
3. + Helena Gołyźniak od Marii Gołyźniak z rodziną
16.30 1. + Aleksander Bocheński w 16 rocz. śm.

 

WTOREK - 27.03
6.30 1. + Jadwiga Tarasek od siostry Małgorzaty Migacz
2. + Stanisława (ona) Uznańska od córki Ireny z mężem
16.30 1. + Czesława Obrzut w kol. rocz. śm. od siostry z rodziną
2. + Pelagia Michalik od bratanka Adama Gołyźniaka

 

ŚRODA - 28.03
6.30 1. + Maria Gołyźniak w kol. rocz. śm.
2. + Helena Gołyźniak od syna Mariana z żoną
3. + Bronisława Siedlarz od sąsiadów Filipów z rodziną
16.30 1. + Maria Frączek w 21 rocz. śm.
2. + Bogumiła (ona) Stanek od siostrzenicy Sylwii z Tomkiem
Stara Wieś - 15.30: + Marian Kostecki od siostry Marii

 

CZWARTEK - 29.03 Wielki Czwartek
18.00 1. W intencji kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii o bł. Boże, potrzebne łaski
i opiekę Matki Bożej
2. + ks. prałat Kazimierz Stępień oraz ++ księży pracujących i pochodzących z naszej parafii
3. + Jan Dobroszek w 1 rocz. śm od żony i dzieci

 

SOBOTA – 31.03 Wielka Sobota
19.00 1. + Czesława (ona) Bocheńska
2. + Ryszard Szmach
3. w 18 rocz. urodzin Anety o zdrowie i bł. Boże w dorosłym życiu z int. rodziny

 

NIEDZIELA - 01.04 Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
7.00 1. + Andrzej Jędrusik z int. syna Jana z rodziną
9:00 1. W int. Estery Darłak z ok. 18 rocz. urodzin dziękczynna z prośbą o zdrowi, bł. Boże i opiekę Matki Bożej z int. rodziców
2. Za parafian
11.00 1. + ks. prałat Kazimierz Stępień
2. W 10 rocz. ślubu Anny i Marka Mężyk z podziękowaniu za otrzymane łaski i prośbą o dalsze bł. Boże
15.00 1. + Marian Kostecki od chrześniaka Krzysztofa
Stara Wieś - 10.00: + Marian Chronowski

PONIEDZIAŁEK – 19.03
6.30 1. ++ Józef, Franciszek, Agnieszka Baran
2. + Józef Obrzut z okazji imienin
16.30 1. + Maria i Józef Średniawscy
2. ++ Józef Jasiński, Józef Frączek z okazji imienin

WTOREK - 20.03
6.30 1. + Józef Filipowicz z okazji imienin
2. + Helena Gołyźniak od siostry Marii z mężem
16.30 1. + Marian Kotecki od krewnych z Posadowej
2. + Józef Fyda w kol. rocz. śm.

ŚRODA - 21.03
6.30 1. + Bogumiła Stanek od kuzynki Beaty z rodziną
2. + Bronisława (ona) Siedlarz od sąsiadów Stępniów
16.30 1. + Marian, Anna i Jan Tarasek w kol. rocz. śm.
Stara Wieś - 15.30: ++ Janina, Józef, Andrzej Jachowicz oraz Andrzej, Anna Ogorzałek

CZWARTEK - 22.03
6.30 1. + Jadwiga Tarasek od siostry Jolanty Migacz
2. + Jan Baran w 30 rocz. śm. oraz ++ Maria, Stanisław, Roman i Maria
3. + Józef Jantas od chrześniaka Piotra
16.30 1. + Janina Kostecka od Marii i Jana Kruczek
2. ++ Józef Święs, Władysława (ona), Julia Igielscy
3. + Antoni Szczepanik w 30 dz. po śm.

PIĄTEK - 23.03
6.30 1. + Marian Kostecki od siostry Stanisławy z mężem
2. + Helena Gołyźniak od brata Henryka z rodziną
3. + Bronisława (ona) Siedlarz od sąsiadów Janiny i Józefa Gołyźniaków
16.30 1. + Jan, Janina Tarasek w 3 rocz. śm Jana
2. + Józef Pałubiak od córki Anny
Stara Wieś - 15.30: + Ludwik Obrzut w 25 rocz. śm.

SOBOTA – 24.03
6:00 Msza u sióstr: O zdrowie dla Mateusza z okazji urodzin z int. chrzestnej
6.30 1. + Jan Szarek w rocz. śm.
2. Dziękczynno-błagalna z int. Igora z okazji 1 rocz. urodzin
3. + Janina Szlaga w 4 rocz. śm. i jej męża + Bronisława (on) w 48 rocz. śm. od córki Barbary Wrona z rodziną
16.30 1. + Alfons Tarasek w 1 rocz. śm

NIEDZIELA - 25.03 Niedziela Palmowa
7.00 1. + ks. prałat Kazimierz Stępień od rodziny Mikulskich
2. + Józef Król z okazji imienin od żony i dzieci
9:00 1. Dziękczynno-błagalna w int. Wiktorii Uznańskiej z okazji 18 rocz. urodzin o dalsze bł. Boże
11.00 1. + Czesława (ona) Obrzut w kol. rocz. śm. z int. mamy
2. Za Ojczyznę od Stanisława Wrony
15.00 1. + Jan Dobroszek od córki Urszuli z dziećmi
Stara Wieś - 10.00: ++ Maria, Andrzej Kosteccy od wnuczki Barbary i wnuka Stanisława