PONIEDZIAŁEK – 04.05
6.30 1. ++ Dorota i Władysław Mikulscy
2. + Antoni Fyda w 30 dz. po śm.
3. + Stefan Fyda od żony Franciszki
18.00 1. + Józef Pałubiak od brata Staszka z żoną
Stara Wieś - 17.00 ++ Katarzyn i Jakub Jachowicz

WTOREK - 05.05 św. Bonifacego
6:00 Msza u sióstr: W int. siostry Bogny o bł. Boże i opiekę Matki Bożej
6.30 1. W int. Agaty o bł. Boże i opiekę Matki Bożej
2. + Antoni Szczepanik od chrześniaka Tomasza Wajda z rodziną
3. + Antoni Fyda od swatów ze Złockiego
18.00 1. + Zofia Frączek od wnuka Pawła z rodziną
2. + Czesław Janusz od siostry Marii z rodziną
3. O szczęśliwe rozwiązanie dla Iwony
Stara Wieś - 17.00 ++ Maria, Jakub Wojciechowscy, ++ Krystyna i Jan oraz zmarli z rodziny od rodziny Budzyn z Jastrzębia

ŚRODA - 06.06
6.30 1. Do Przemienienia Pańskiego z podziękowaniem za szczęśliwą operację Stanisławy
2. Dziękczynno-błagalna w rodzinie Hebda
3. + Stanisława (ona) Uznańska od wnuczki Faustyny
18.00 1. + Helena Tarasek w 4 rocz. śm.
2. + Kazimierz Nosal w 10 rocz. śm. oraz + Zofia Nosal w 2 rocz. śm.
3. + ks. prałat Kazimierz Stępień z int. mieszkańców Równia, Pustki
Stara Wieś - 17.00 ++ Maria, Jan Mikulscy

CZWARTEK - 07.06 bł. Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego
6:30 1. + Zofia Frączek od wnuków Izy i Marcina
2. + Józef Pałubiak od bratanka Krzysztofa z rodziną
3. O powrót do zdrowia dla Basi
18.00 1. + Franciszek Majerz w kol. rocz. śm. od córki Marii z rodziną
2. + Jan Pałubiak
3. + ks. prałat Kazimierz Stępień
Stara Wieś - 17.00 ++ Teresa, Jan Budzyn oraz ++ Waleria i Wincenty Baran oraz za zmarłych z rodziny od rodziny Budzyn z Jastrzębia

PIĄTEK – 08.06 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
6.30 1. Dziękczynno-błagalna z okazji 90 rocz. urodzin Anny Potoniec
2. + Antoni Szczepanik od siostrzeńca Kamila Wajda
18.00 1. W 50 rocz. urodzin Stanisława (on) z int. żony i dzieci
2. ++ Janusz i Ryszard Pacak
Stara Wieś - 17.00 1. + Stanisław Mikulski w 1 rocz. śm.

SOBOTA – 09.06 Niepokalanego Serca NMP
6.30 1. + Józef Pałubiak od brata Kazimierza z żoną
2. + Pelagia Michalik od wnuka Mariusza
14.00 Ślub Maria Łatka i Józef Hawryłczak
18.00 1. + Stanisław Pietruch w kol. rocz. śm.

NIEDZIELA - 10.06 X Niedziela Zwykła
7.00 1. Dziękczynno-błagalna w int. Małgorzaty i Józefa w 40 rocz. ślubu z int. dzieci
2. + Wanda Bednarz w kol. rocz. śm.
9:00 1. ++ Jan i Cecylia Serafin
2. + Marian Czernecki
11.00 1. Za parafian
2. + Franciszek Majerz w 9 rocz. śm. z int. córki Agaty z rodziną
15.00 1. + Franciszek Majerz w kol. rocz. śm. z int. żony
Stara Wieś - 10.00 1. ++ Genowefa i Stanisław Marcinkiewicz
14.00 1. Dziękczynno-błagalna z okazji 60 rocz. urodzin Antoniego Kruczka z int. żony, dzieci i wnuków

PONIEDZIAŁEK – 28.05
6:00 Msza u sióstr: + Adam Filip w 7 dz. po śm.
6.30 1. W int. ks. Michała Sapalskiego z okazji rocz. święceń o bł. Boże
2. + Stanisław Rogala w 17 rocz. śm.
3. + Józef Pałubiak od córki Heleny z rodziną
18.00 1. + Stanisław Ząber z ok. urodzin od syna Pawła z rodziną
Stara Wieś - 17.00 ++Andrzej i Agnieszka Pietruch

 

WTOREK - 29.05 św. Urszuli Ledóchowskiej
6.30 1. ++ Joanna i Wojciech Forczek
2. + Aniela i Piotr Wysowscy
18.00 1. W int. ks. Michała Sapalskiego w rocz. święceń o bł. Boże w życiu
2. + Stanisława (ona) Nowak z ok. Dnia Matki
Stara Wieś - 17.00 ++ księży Janika, Wanatowicza i Stępnia od członków Róży Józefa Mikulskiego

 

ŚRODA - 30.05 św. Jana Sarkandra
6.30 1. + Józef Pałubiak od wnuków Mirków
2. + Pelagia Michalik od syna Czesława
3. + Władysław Baran w 3 rocz. śm.
18.00 1. W 20 rocz. święceń kapłańskich ks. Macieja Śmigacza, dziękczynno-błagalna z prośbą
o dalsze bł. Boże w życiu kapłańskim od mamy
2. + Maria Bocheńska
3. + s. Domicela od dzieci i rodziców z Przedszkola Parafialnego
Stara Wieś - 17.00 + Władysława (ona) i Marian Michalik w kol. rocz. śm. Mariana

 

CZWARTEK - 31.05 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
7.00 1. Do Przemienienia Pańskiego dziękczynna za łaski i operację Łukasza Gryzło z prośba o zdrowie dla żony Karoliny i córki Aleksandry
2. + Aniela Baran z ok. imienin
3. + Helena Jaworecka z 7 dz. po śm.
9:00 1. Za parafian
2. Dziękczynno-błagalna w 15 rocz. ślubu Gertrudy i Ryszarda z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny
3. + Antoni Kiełbasa
15.00 1. + Zofia Frączek od wnuczki Iwony
Stara Wieś - 14.00 ++ Jan i Karolina Król

 

PIĄTEK – 01.06 św. Justyna
6.30 1. W intencji Bogu wiadomej
2. + Pelagia Michalik od syna Aleksandra
3. ++ za duszę w czyśćcu cierpiące oraz za konających
18.00 1. + Józef Pałubiak od wnuka Mateusza z żoną
2. + Helena Janusz w 7 rocz. śm.
3. + Stanisława (ona) Biskup w 29 rocz. śm
Stara Wieś - 17.00 1. + Władysława (ona), Janina i Marian Michalik w kol. rocz. śm.


SOBOTA – 02.06
6.30 1. W 18 rocz. urodzin Izabeli Szczerby z int. rodziców i rodzeństwa
2. + Zofia Frączek od wnuczki Edyty
3. + Stanisława (ona), Julia, Józef Czulińscy
18.00 1. W int. Piotra o zdrowie, bł. Boże w dalszym życiu
Stara Wieś - 17.00 ++ zmarłych członków Róży Józefa Mikulskiego

 

NIEDZIELA - 03.06 IX Niedziela Zwykła
7.00 1. + Karolina Tarasek w 10 rocz. śm
2. + Andrzej Jędrusik od córki Marii z rodziną
9:00 1. ++ Zbigniewa (ona) i Stanisław Oleksy
2. O szczęśliwe rozwiązanie dla Iwony
11.00 1. + Wiktoria Frączek z KN z 7 rocz. śm. od syna Andrzeja
2. W 20 rocz. święceń Krzysztofa Sapalskiego dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże
z int. mamy i rodzeństwa
15.00 1. + Antoni Szczepanik od chrześniaka Tomasza Wajda z rodziną
Stara Wieś - 10.00 1. + Maria Marchacz w 1 rocz. śm. od córek i synów z rodzinami
14.00 1. + Stanisław Gołyźniak w 18 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 21.05 NMP Matki Kościoła
7.00 1. + Józef Przychodzki w 7 rocz. śm.
2. + Józef Pałubiak od syna Marka
3. W int. ks. Jakuba w 6 rocz. święceń o bł. Boże, łaski Ducha Świętego w kapłańskim trudzie od rodziców
9:00 1. ++ Anna i Jan Chronowscy od syna Jana
18.00 1. ++ Anna i Jan Chronowscy w 3 rocz. śm. Anny
Stara Wieś - 17.00 1. + Bronisława (ona) Siedlarz od sąsiadów Starców
2. O potrzebne łaski i światło Ducha Świętego dla klasy VII SP w SW


WTOREK - 22.05
6:00 Msza u sióstr: O powrót do zdrowia dla Martyny od sąsiadów
6.30 1. + Zofia Frączek od wnuczki Agnieszki z rodziną
2. + Pelagia Michalik od syna Józefa
18.00 1. + Maria Badowska w kol. rocz. śm.
2. + Stanisław Sekuła
3. O zdrowie i bł. Boże w rodzinie Fydów i Forczków
4. O światło Ducha Świętego na czas egzaminów i dobre przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla klas VII
Stara Wieś - 17.00 + Janina Michalik w 2 rocz. śm.


ŚRODA - 23.05
6.30 1. + Antoni Szczepanik od siostrzeńca Mirosława Wajda
2. Dziękczynna za otrzymane łaski
3. W int. Bożeny i Sławka o szczęśliwą operację
18.00 1. + Józef Pałubiak od córki Marii
2. ++ Maria i Adam Kosteccy
Stara Wieś - 17.00 + Eugeniusz Serafin w 10 rocz. śm.


CZWARTEK - 24.05 Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
6.30 1. Do Przemienienia Pańskiego dziękczynna za szczęśliwą operację zięcia Zbigniewa i żony Heleny Ziółko z prośbą o dalsze bł. Boże
2. O powrót do zdrowia dla Basi
18.00 1. + Janina Biskup z ok. Dnia Matki z int. córek z rodzinami
2. + Zofia Frączek od córki Haliny z mężem
3. ++ Janina i Stanisław Biskup od córki Stanisławy z rodziną
Stara Wieś - 17.00 + Julia Jarosz z ok. imienin i Dnia Matki od córki Krystyny z rodziną


PIĄTEK – 25.05
6.30 1. Dziękczynno-błagalna w 27 rocz. ślubu Anny i Jana z prośbą o dalsze bł. Boże
2. + Zuzanna Szczerba od córki Grażyny z rodziną
3. + Pelagia Michalik od syna Bogdana
18.00 1. O bł. Boże dla Jakuba w rocz. urodzin
2. + Zofia Wojtarowicz z od. Dnia Matki
3. + Janina Wolak z ok. Dnia Matki
Stara Wieś - 17.00 1. W rocznicę święceń kapłańskich ks. Jana Króla o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i wszelkie łaski
2. O Boże bł. i potrzebne łaski dla rodziców uczniów szkoły w SW z int. dyrekcji, nauczycieli i pracowników


SOBOTA – 26.05
6.30 1. + Waleria Sapalska z ok. Dnia Matki od córki z rodziną
2. Dziękczynno-błagalna w int. Pawła z okazji 60 rocz. urodzin
14:00 Ślub Klaudia Pietruch i Damian Chronowski
18.00 1. W int. Krystyny Filipowicz z ok. 70 rocz. urodzin i Dnia Matki od dzieci
Stara Wieś - 17.00 + Maria Frączek z okazji Dnia Matki

 

NIEDZIELA - 27.05 Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
7.00 1. + Helena Bednarz z ok. Dnia Matki
2. + Aniela Tarasek z ok. imienin
9:00 1. O bł. Boże dla ks. Jana Króla z ok. rocz. święceń od Apostolstwa Margaretek
2. + Elżbieta Mirek w 1 rocz. śm.
11.00 1. + Stanisława (ona) Mikulska z ok. Dnia Matki od dzieci
2. Za Ojczyznę od Stanisława Wrony
15.00 1. + Zofia Porębska z ok. Dnia Matki
Stara Wieś - 10.00 1. ++ Zofia i Stanisław Gołyźniak
14.00 1. + Stanisław Jasiński z ok. imienin