PONIEDZIAŁEK – 14.05 św. Macieja
6:00 Msza u sióstr: O bł. Boże i potrzebne łaski w życiu zawodowym dla pana mec. Jacka Sińskiego
6.30 1. + Stanisława (ona) Uznańska od wnuczki Justyny z Sebastianem
2. + Piotr Kłyś z int. teściowej
3. W int. Sebastiana z ok. 18 rocz. urodzin o bł. Boże w dorosłym życiu
18.00 1. + Janina Fyda w kol. rocz. śm.
2. + Józef Pałubiak od wnuka Krzysztofa
Stara Wieś - 17.00 + Maria Oracz w 13 rocz. śm.

WTOREK - 15.05
6:00 Msza u sióstr: + s. Domicela
6.30 1. + Zofia i Jan Jędrusik z okazji imienin Zofii od syna Jana z żoną
2. + Józef Tarasek w 23 rocz. śm.
3. O zdrowie, bł. Boże dla Klaudii w 1 rocz. urodzin
18.00 1. + Zofia Porębska z okazji imienin
2. + Zofia Wojtarowicz z ok. imienin
3. + Aleksander i Zofia Jędrusik
Stara Wieś - 17.00 1. + Andrzej Igielski w kol. rocz. śm

ŚRODA - 16.05 św. Andrzeja Boboli
6.30 1. + Zofia Frączek od wnuczki Magdy i Klaudii
2. + Genowefa Gryboś od syna Bogusława z rodziną
18.00 1. + Pelagia Michalik od córki Zofii
2. + Stanisław (on) Mucha z ok. imienin
Stara Wieś - 17.00 ++ Jerzy, Bronisława (ona) i Ludwik Konstanty w kol. rocz. śm.

CZWARTEK - 17.05
6.30 1. ++ Irena i Henryk Tarnawa
2. + Antoni Szczepanik od siostry Genowefy z mężem
3. ++ Wanda, Maria, Wojciech Główczyk
18.00 1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze bł. Boże w rodzinie
2. + Jerzy Kandela z ok. 8 rocz. śm.
3. + Czesław Janusz w 30 dz. po śm.
Stara Wieś - 17.00 + Weronika i Marian Szczepanik w kol. rocz. śm.

PIĄTEK – 18.05
6:00 Msza u sióstr: + Stanisław (on) Gołąb w 7 dz. po śm.
6.30 1. ++ Józef (on) i Jan Jędrusik
2. ++ Stanisław (on), Józef (on) Jarząc od siostry Kazi z rodziną
3. + Barbara Zięba od siostrzeńca Bogusława z rodziną
18.00 1. + Józef (on) Tarasek w kol. rocz. śm.
2. + Genowefa Gryboś z ok. 2 rocz. śm. od męża Mariana, syna Bogusława z rodziną i syna Mateusza
3. + Sebastian od kolegi z pracy
Stara Wieś - 17.00 + Stanisław (on) i Maria Mikulscy

SOBOTA – 19.05
6.30 1. ++ Aniela i Kazimierz Grybel
2. + Zofia Frączek od wnuczki Justyny z rodziną
3. + Józef Pałubiak od żony
18.00 1. + Władysław Kruczek w 15 rocz. śm.
Stara Wieś - 17.00 + Karolina Podwika

NIEDZIELA - 20.05 7 niedziela wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie
7.00 1. O bł. Boże dla Piotrusia w 1 rocz. urodzin
3. + Karol Jeliński w 42 rocz. śm.
9:00 1. ++ Wojciech, Stefania, Jan Pałubiak
2. + Józef Jaworecki w 11 rocz. śm z int. żony z rodziną
11.00 1. ++ Maria, Józef Średniawscy
2. ++ Józef (on) Jarząb od córki Kazi z rodziną
15.00 1. + Kazimiera (ona) Gucwa i ++ z rodziny
Stara Wieś - 10.00 1. ++ Genowefa, Stanisław Marcinkiewicz
14.00 1. Dziękczynno-błagalna w 1 rocz. urodzin Kubusia Kruczka od mamy chrzestnej

PONIEDZIAŁEK – 07.05
6:00 Msza u sióstr: O powrót do zdrowia dla Marii od dzieci
6.30 1. + Stanisława (ona) Uznańska od wnuka Pawła
2. + Władysława (ona) Gajkowska w kol. rocz. śm.
3. Zofia Frączek od syna Stanisława z żoną
18.00 1. Dziękczynno-błagalna o dalsze bł. Boże w rodzinie Baran
2. O bł. Boże w pracy na roli z przysiółka Równia-Pustki
Stara Wieś - 17.00 + Bronisława (ona) Siedlarz od Koła Gospodyń Wiejskich w SW

WTOREK - 08.05 św. Stanisław
6.30 1. + Michał Frączek w 8 rocz. śm.
2. + Stanisław Sapalski
18.00 1. + Stefan Chronowski w kol. rocz. śm.
2. O szczęśliwe urodzaje i bł. Boże na roli dla mieszkańców Krużlowej Wyżnej Wieś strona prawa
3. O szczęśliwe urodzaje i bł. Boże na roli dla mieszkańców Krużlowej Wyżnej Wieś strona lewa
Stara Wieś - 17.00 1. + Zofia Tarasek w 11 rocz. śm.

ŚRODA - 09.05
6.30 1. + Stanisław Pietruch z okazji imienin
2. + Zofia Frączek od syna Jana z żoną
3. + Pelagia Michalik od wnuka Daniela z narzeczoną
18.00 1. + Stanisława (ona) Uznańska od wnuka Dominika
2. + Maria Serafin od rodziny Gajkowskich
3. O szczęśliwe urodzaje i bł. Boże na roli dla mieszkańców Krużlowej Niżnej
Stara Wieś - 17.00 + Stanisława (ona) Migacz

CZWARTEK - 10.05
6.30 1. ++ Anna, Jan, Maria Serafin
2. ++ Anna i Wojciech Fydowie
3. ++ Katarzyna i Wojciech Janusz
18.00 1. + Bronisław (on) Chronowski w 4 rocz. śm. z int. żony
2. + Antoni Szczepanik od brata Macieja z żoną
3. O zdrowie i bł. Boże dla Agnieszki Jarząb
Stara Wieś - 17.00 ++ Agnieszka i Władysław Marchacz

PIĄTEK – 11.05
6.30 1. + Stanisława (ona) Uznańska od wnuczki Justyny i Sebastiana
2. + Józef Pałubiak od swata Władysława
3. + Pelagia Michalik od wnuczki Iwonki z rodziną
18.00 1. Dziękczynno-błagalna z Róży Krystyny Migacz z prośbą o bł. Boże dla wszystkich członkiń i za zmarłe członkinie
2. W int. Klaudii Kosteckiej w 18 rocz. urodzin o bł. Boże z int. babci
3. ++ Józef, Józef Tarasek, Władysława Gajkowska
Stara Wieś - 17.00 + Bronisława (ona) Siedlarz od Anieli i Józefa Mikulskich

SOBOTA – 12.05
6.30 1. + Maria Obrzut w 16 rocz. śm. oraz + Jan i Józef Obrzut
2. + Franciszek Baran w 19 rocz. śm. od żony i dzieci
3. + Franciszek Baran w 19 rocz. śm. od siostry Bożeny z rodziną
14.00 ślub Katarzyna Gucwa i Stanisław Jędrusik
18.00 1. + Jan Biskup w 27 rocz. śm.
Stara Wieś - 17.00 + Stanisław Gromala w kol. rocz. śm.

NIEDZIELA - 13.05 7 niedziela wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie
7.00 1. + Aleksandra (ona) Chronowska w kol. rocz. śm.
9:00 1. ++ Helena, Stanisław, Leszek Chronowski
2. + Helena Pawlik w 20 rocz. śm. oraz + Stanisław w kol. rocz. śm. od syna Jerzego z żoną
10.30 1. W int. dzieci przystępujących do I-szej Komunii Świętej
15.00 1. O bł. Boże w rodzinie Aleksandry i Mariana Fydów w 39 rocz. ślubu
20.00 1. Za parafian
2. W int. ks. Daniela w 6 rocz. święceń o bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski
3. + Stanisław Wojtarowicz z ok. imienin i kol. rocz. śm.
4. + Franciszka (ona) Baran
Stara Wieś - 7.00 1. Dziękczynno-błagalna w 35 rocz. ślubu Barbary i Macieja Szczepanik

PONIEDZIAŁEK – 30.04
6.30 1. + Marian Jachowicz z ok. imienin
18.00 1. + Helena Wanatowicz
Stara Wieś - 17.00 Msza dziękczynno-błagalna w 35 rocz. ślubu Marii i Mariana Studzińskich z prośbą o dalsze bł. Boże z int. córek z rodzinami

WTOREK - 01.05
6.30 1. + Stanisława (ona) Frączek w 9 rocz. śm.
18.00 1. + Stanisław Mirek w 1 rocz. śm.
Stara Wieś - 17.00 1. + Jan Janusz
2. O powrót do zdrowia dla Józefa z int. społeczności szkoły w SW

ŚRODA - 02.05
6.30 1. + Józef Jantas od siostry z mężem
18.00 1. O szczęśliwe zdanie matury dla Szymona Bocheńskiego od babci Cecylii
Stara Wieś - 17.00 ++ Anna i Franciszek Mikulscy w kol. rocz. śm.

CZWARTEK - 03.05
7.00 1. O światło Ducha Świętego i zdanie egzaminów dojrzałości dla Michała
2. Dziękczynno-błagalna w int. Lidii i Antoniego Zielińskich z ok. 25 rocz. ślubu. z prośbą o dalsze bł. Boże z int. dzieci
9:00 1. + Stanisław Mirek w 1 rocz. śm.
2. O szczęśliwe i pomyślne zdanie matury dla Daniela
3. Dziękczynno-błagalna w int. Szymona z ok. 18 rocz. urodzin z int. rodziców i rodzeństwa
15.00 1. Dziękczynno-błagalna w int. Marii Radzik z ok. 80 rocz. urodzin z prośbą o zdrowie i dalsze bł. Boże
2. O powrót do zdrowia dla Józefa z int. kl. II b gimnazjum
Stara Wieś - 14.00 1. + Emilia Leśniowska w 21 rocz. śm

PIĄTEK – 04.05
6.30 1. + Jadwiga Tarasek od siostrzeńca Jakuba z rodziną
2. + Antoni Fyda w 7 dz. po śm.
18.00 1. + Paweł Wojtas z int. żony i dzieci
2. O dobre przygotowanie do sakramentu bierzmowania i światło Ducha Świętego na czas egzaminów dla klas 2 gimnazjum
Stara Wieś - 17.00 + ks. prałat Władysław Tarasek w 10 rocz. śm.

SOBOTA – 05.05
6.30 1. + Józef Jantas od Władysława Jędrusika z rodziną
2. + Stanisława (ona) Uznańska od wnuków Agnieszki, Piotra i Grzegorza
18.00 1. + Antoni Jaworecki w 3 rocz. śm. z int. mamy z rodziną
Stara Wieś - 17.00 + Jan Tarasek w 16 rocz. śm.

NIEDZIELA - 06.05 6 niedziela wielkanocna
7.00 1. ++ Stanisław i Eleonora Gołyźniak z ok. imienin Stanisława
2. Dziękczynno-błagalna w int. Anny i Włodzimierza Badowskich w 16 rocz. ślubu o bł. Boże dla całej rodziny
9:00 1. Dziękczynno-błagalna w int. Renaty i Krzysztofa w 10 rocz. ślubu z prośbą o dalsze bł. Boże
11.00 1. Za parafian i nowoochrzczone dzieci
15.00 1. + Irena Ptaszkowska
Stara Wieś - 10.00 1. + Stanisław Pietruch z ok. imienin
14.00 1. + Zenon Kisielewski w rocz. śm.