PONIEDZIAŁEK – 29.01
6:00 Msza u sióstr: Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Anny Potoniec
6.30 1. + Stanisław Frączek od syna Andrzeja z rodziną
2. + Janina Kostecka od Agnieszki Jarząb
3. + Małgorzata Król od wnuka Marcina z rodziną
16.30 1. Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Mai Gołyźniak z okazji 5 rocz. urodzin od babci z wnuczkami

WTOREK - 30.01
6.30 1. + Ludwik Kusiak w rocz. śm. oraz + Agnieszka Kusiak
2. + Maria Bocheńska w 1 rocz. śm.
16.30 1. + Jan Pietruch od żony
2. + Małgorzata Król od prawnucząt Konrada i Nokodema
3. + Małgorzata i Agnieszka Serafin

ŚRODA - 31.01
6.30 1. ++ zmarli z rodziny Rolów
2. + Marian Kostecki od szwagra Stanisława z żoną i synem
3. + Bronisława (ona) Siedlarz w 30 dz. po śm.
16.30 1. + Ryszard Paciorek od Dariusza Paciorka z rodziną
2. + Maria Serafin od siostry Heleny z mężem
3. O powrót do zdrowia dla Elżbiety od rodziców i uczniów kl 3b z wychowawczynią
Stara Wieś - 15.30: + Stanisław Mikulski z int. LSO w SW

CZWARTEK - 01.02
6.30 1. + Marian Chronowski w 4 rocz. śm. z int. żony i synów
2. + Bogumiła Stanek z int. męża
3. + Helena Gołyźniak od syna Józefa z żoną i Rafałkiem
16.30 1. Za parafian
2. + Janina Kostecka od Bogumiły i Władysława Gołyźniak
3. Dziękczynna za otrzymane łaski od pewnej rodziny

PIĄTEK - 02.02
6.30 1. Dziękczynno-błagalna w int. sióstr św. Dominika z okazji Dnia Życia Konsekrowanego od Rady Parafialnej
2. + Czesław (on) Chronowski w 7 rocz. śm.
3. Z Róży Marii Wanatowicz-Kłusek o błogosławieństwo Boże dla członkiń, ze wspomnieniem zmarłych członkiń i księży pracujących w naszej parafii
9:00 1. + Franciszka (ona) Gajkowska w kol. rocz. śm.
18.00 1. ++ zmarli z rodziny Biskupów
2. + Maria Król z okazji imienin
Stara Wieś - 17.00: + Maria Marchacz od siostry Anieli z rodziną

SOBOTA – 03.02
6.30 1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej w rodzinie Pietruchów i Frączków
2. + Jerzy Gucwa w 18 rocz. śm. z int. siostry Anny z rodziną
3. + Józef Jantas w 30 dz. po śm.
16.30 1. + Maria Olchawska w 11 rocz. śm.

NIEDZIELA - 04.02 V Niedziela Zwykła
7.00 1. Dziękczynno-błagalna w intencji Dominiki i Rafała w 2 rocz. ślubu
9:00 1. + Maria Baran od Marii i Pawła Sapalskich z synami
2. W intencji Adriana z okazji 18 rocz. urodzin o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu z intencji rodziców i rodzeństwa
11.00 1. + Maria Marchacz od wnuka Krzysztofa z rodziną
2. + Bartłomiej Frączek z KN w 33 rocz. śm. od syna Andrzeja
15.00 1. + Ryszard Paciorek od siostrzenicy Barbary z rodziną
Stara Wieś - 10.00: + Stanisław Mikulski z int. OSP z SW
14:00: + Stanisław Frączek od dzieci klasy II SP w SW i ich rodziców

PONIEDZIAŁEK – 15.01
6.30 1. + Józefa (ona) i Jan Fyda w kol. rocz. śm.
2. + Michał Obrzut w 9 rocz. śmierci
3. + Jadwiga Tarasek w 7 dzień po śmierci
16.30 1. O błogosławieństwo Boże dla rodzin odwiedzanych podczas wizyty duszpasterskiej

 

WTOREK - 16.01
6.30 1. + Anna i Stefan Ćwiklik
2. + Małgorzata Król od syna Jurka
16.30 1. + Kazimierz Śpiewak w kol. rocz. śm.
2. + Marian Kostecki od wójta i pracowników Gminy Grybów
3. + Bogumiła Stanek w 30 dzień po śmierci

 

ŚRODA - 17.01 św. Antoniego
6.30 1. + Ryszard Paciorek od brata Adama z rodziną
2. + Maria Serafin od Krystyny i Józefa Średniawskich
16.30 1. + Maria Gawron od bratanicy Haliny Butryn z rodziną
2. + Stanisław Frączek od siostrzenicy Stanisławy Kogut z rodziną
3. Dziękczynna za otrzymane łaski od pewnej rodziny
Stara Wieś - 15.30: + Maria Marchacz od wnuczki Anny z mężem i dziećmi

 

CZWARTEK - 18.01
6.30 1. + Julia i Franciszek Jachowicz
2. + Krystyna Pępkowska w 1 rocznicę śmierci
3. + Helena Gołyźniak w 30 dzień po śmierci
16.30 1. + Stanisław Okwat od wnuczki Justyny z mężem
2. + Janina Kostecka od Zofii i Józefa Jantas
3. + Józef Janusz w 3 rocznicę śmierci z int. żony i dzieci

 

PIĄTEK - 19.01 św. Józefa Sebastiana Pelczara
6.30 1. + Maria Baran od Marty i Wojciecha Sapalskich z rodziną
2. + Eleonora i Stanisław Gołyźniak
3. Msza św. dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinie Tarasków i Iwańskich
16.30 1. O błogosławieństwo Boże dla rodzin odwiedzanych podczas wizyty duszpasterskiej
2. + Stanisław Mikulski z intencji siostry Marii z mężem
3. + Maria Serafin od Ewy i Wojciecha Łęczyckich z Piątkowej

 

SOBOTA – 20.01
6.30 1. + Maria Gawron od brata Franka z rodziną
2. + Stanisław Frączek od siostrzeńca Kazimierza Bednarza z rodziną
3. O szczęśliwą operację dla Władysława Chronowskiego z Mielca
16.30 1. + Agnieszka i Józef Janusz
2. Msza święta ślubna

 

NIEDZIELA - 21.01 III Niedziela Zwykła
7.00 1. + Agnieszka, Stanisław Olech
2. + Maria Baran od Barbary i Mariana Sapalskich
9.00 1. + Helena Nosal w 1 rocznicę śmierci i + Józef Nosal w kolejną rocznicę śmierci
2. + Franciszek Mrowiec w 3 rocznicę śmierci od syna Pawła z rodziną
11.00 1. + Stanisław Okwat od siostrzeńca Roberta z rodziną
2. + Genowefa Baran w rocznicę śmierci oraz ++ jej bracia
15.00 1. + Zofia Wojtarowicz z okazji Dnia Babci od wnuków
Stara Wieś - 10.00: + Maria Marchacz od wnuczki Doroty z mężem
14:00 + Janina Chronowska od męża Władysława w 2 rocznicę śmierci