PONIEDZIAŁEK – 12.03
Msza u sióstr 7:30: + s. Domicela od nauczycieli i pracowników przedszkola parafialnego
9.00 1. + Helena Gołyźniak od wnuka Piotra Gołyźniaka
10:30 1. + Małgorzata Król od wnuczki Haliny z mężem
12:00 1. + Zofia Porębska od nauczycieli i pracowników gimnazjum w Krużlowej
18.00 1. + Józefa i Franciszek Średniawscy
2. + Aniela Baran
3. + Helena Obrzut w 5 rocz. śm. z int. synowej z rodziną

WTOREK - 13.03
9.00 1. + Jadwiga Tarasek od syna Marcina z żoną i dziećmi
2. Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za miniony rok i z prośbą o Boże błogosławieństwo w roku bieżącym
3. O zdrowie i opiekę Madonny Krużlowskiej dla Marka Gołyźniaka z okazji 30 rocz. urodzin z int. mamy
10:30 1. + Józef Jantas od córki Kornelii
12:00 1. + Marian Kostecki od Krzysztofa Rola
18.00 1. + Bogdan Jasiński w kol. rocz. śm.
2. + s. Domicela z int. parafian
3. + Józef Obrzut w 12 rocz. śm.

ŚRODA - 14.03
9.00 1. Dziękczynno-błagalna w 87 rocz. urodzin Anieli Przychodzkiej
10:30 1. + Maria Serafin od rodziny Filipowiczów
2. + Maria Serafin (gregoriańska ks. Arkadiusz)
12:00 Za parafian
18.00 1. + Janina Kostecka od Urszuli i Stanisława Jędrusik
2. + Helena Gołyźniak od siostry Genowefy z mężem
3. + Bronisława Siedlarz od Pauliny Mikulskiej
4. + Bogumiła Stanek od Lidii i Wojciecha Ruszkowicz

CZWARTEK - 15.03
6.30 1. + Maria Serafin od rodziny Muchów
2. + Stanisława (ona) Uznańska od syna Jana z żoną
16.30 1. O dobre przygotowanie do sakramentu pokuty i pierwszej Komunii z int. rodziców
2. + Bogumiła Stanek od Anny i Marcina Chronowskich z Grybowa
3. + Helena Obrzut w 5 rocz. śm. od córki z rodziną

PIĄTEK - 16.03
6.30 1. + Lucyna i Kazimierz Żaczek
2. + Jadwiga Tarasek od mamy Walerii Migacz
3. + Bronisława Siedlarz od Koła Radia Maryja
16.30 1. + Józef Gurbowicz z okazji imienin od syna Bronisława
2. + Adam Jeliński w 21 rocz. śm. od mamy i rodzeństwa
3. O zdrowie i bł. Boże dla Milenki z okazji urodzin i o szczęśliwe rozwiązanie dla Sylwii
Stara Wieś - 15.30: ++ Józefa(ona), Józef, Eugeniusz Serafinowie

SOBOTA – 17.03
6.30 1. + Józef Obrzut z okazji imienin od synowej z rodziną
2. + Józef Jantas z okazji imienin od chrześnicy Urszuli z rodziną
3. + Józef Jantas od szwagierki Heleny z rodziną
16.30 1. + Franciszka (ona) Gajkowska

NIEDZIELA - 18.03 V Niedziela Wielkiego Postu
7.00 1. ++ Zbigniew i Józef z okazji imienin
2. Dziękczynno-błagalna w int. Józefa Frączka z okazji imienin o dalsze bł. Boże z int. żony Barbary
9:00 1. + Józef Gurbowicz z okazji imienin od syna Stanisława z żoną
2. + Zofia Frączek z int. dzieci z rodzinami
11.00 1. + Antoni Jachowicz w 7 rocz. śm.
2. + Czesława Obrzut w 11 rocz. śm. od Agaty z rodziną
15.00 1. + Antoni Kiełbasa
Stara Wieś - 10.00: Dziękczynno-błagalna z Róży Stanisława Wrony i za zmarłych z Róży