Patroni dnia dzisiejszego: św. Leon IX, papież

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Losowy obraz

Czytanie na dziś

  • Czytania na sobotę, 19 kwietnia 2014

    Wielka Sobota

    Wigilia Paschalna

    (Rdz 1,1-2,2)
    Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch...

Pogoda



Licznik

Dzisiaj5
Wczoraj158
W tym tygodniu347
W tym miesiącu1278
Ogółem40360

VCNT - Visitorcounter
WIELKI POST

 

Droga Krzyżowa dla dzieci - czwartek godz. 16:00

Droga Krzyżowa dla wszystkich - piątek godz. 16:00

/Droga Krzyżowa Stara Wieś - piątek godz. 15:00/

Gorzkie Żale - Niedziela godz. 15:00

/Gorzkie Żale Stara Wieś - niedziela godz. 10:00/

 


 
ZWYCIĘZC PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORALEK

V Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek "AD LAUDEM DEI"
Krużlowa A.D. 2014


ZDJĘCIA Z PRZEGLĄDU


ZWYCIĘSCY

Kategoria: DZIECI MŁODSZE KL. „0”-III (SOLIŚCI)

WYRÓŻNIENIE: Oliwia Pawlik – II SzP – KW

MIEJSCE II:  Weronika Filip  - III SzP – SW

MIEJSCE I:  Wiktoria Jaworecka – II SzP – KW


Kategoria: DZIECI MŁODSZE KL. „0”-III (ZESPOŁY)


MIEJSCE II: Zespół „Mali Kolędnicy” – Piotr Darłak, Klaudiusz Wojciechowski,
Filip Wojciechowski, Jan Wolak  ( I i II , SzP –SW)

MIEJSCE I: Anna Frączek, Izabela Frączek, Zuzanna Frączek  (V, III, I SzP- Kw )


Kategoria: DZIECI STARSZE KL. IV-VI (SOLIŚCI)

WYRÓŻNIENIE: Jan Zawiłowicz  - V SzP- KW

MIEJSCE II: Agata Krok  - V SzP – SW

MIEJSCE I:  Paweł Chronowski  - V SzP – KW

Kategoria: DZIECI STARSZE KL. IV-VI (ZESPOŁY)

WYRÓŻNIENIE: Katarzyna Tarasek, Piotr Pietruch, Mateusz Pietruch – SzP KW

MIEJSCE II:  Zespół „My cztery i on jeden” – Zuzanna Serafin, Barbara Jaworecka,

Małgorzata  Tokarz,  Dawid Oracz  (IV SzP – SW)

MIEJSCE I: Zespół „Wesołe dziewczyny” -  Izabela Wojciechowska,
Karolina Darłak,   Małgorzata  Wolak , Wiktoria Wolak (V SzP – SW); 
Zespół „CELEBRITES”  -  Sandra Skarłosz,  Magdalena Skarłosz 
(V i 0 SzP – KW)


Kategoria: MŁODZIEŻ GIMNAZJALNA KL.I-III (SOLIŚCI)


MIEJSCE I: Katarzyna Jędrusik – I Gim – KW;  Joanna Krok – III Gim – Grybów

Kategoria: MŁODZIEŻ GIMNAZJALNA KL.I-III (ZESPOŁY)


WYRÓŻNIENIE: Natalia Serafin, Zofia Szarek (I i II Gim – KW)


Kategoria: MŁODZIEŻ PONADGIMNAZJALNA DO LAT 18 (ZESPOŁY)

MIEJSCE I: Zespół „Krużlowianie” – Jakub Pietruch, Paweł Chronowski,
Krzysztof Jędrusik,  Piotr Serafin, Piotr Mężyk


Kategoria: ZESPOŁY RODZINNE


MIEJSCE I: Miłosz, Zuzanna,  Patryk, Artur Przetacznik; Zespół „Forever”
- Katarzyna Pietruch, Natalia Pietruch, Maria Chronowska, Rafał Jaworecki,
Bartłomiej Tarasek

 
OPŁATEK DLA GRUP PARAFIALNYCH

 
KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 13