Patroni dnia dzisiejszego: święci Donacjan i Rogacjan, męczennicy;

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

msza wigilii

(Rdz 11,1-9)
    Mieszkańcy całej ziemi mieli jedną mowę, czyli jednakowe słowa. A gdy wędrowali ze wschodu, napotkali równinę w kraju Szinear...

W tym tygodniu868
W tym miesiącu2388
Ogółem74733

VCNT - Visitorcounter
NOWE ŻYRANDOLE

Został zakończony montaż w górnej części kościoła sześciu nowych trzystopniowych żyrandoli w głównej nawie świątyni! Kiedy na wiosnę rozpoczniemy nabożeństwa w górnej części kościoła, wówczas będziemy mogli  naocznie przekonać się jak bardzo są one potrzebne dla powiększenia piękna naszego Sanktuarium a przede wszystkim na większą chwałę Bożą i dania świadectwa o naszej żywej wierze.

NOWA CHRZCIELNICA

W Niedzielę Chrztu Pańskiego (11.01.2015) dziękowaliśmy Bogu za Chrzest, w którym objawiła się nam Jego Miłość. Prosiliśmy abyśmy umieli odpowiedzieć na wezwanie Chrystusa do wiary i  nawrócenia. Po zakończeniu Mszy świętej można było wziąć ze sobą do domu wodę święconą z nowej zakupionej do naszego dolnego kościoła chrzcielnicy.

INTENCJE NA NOWENNE