Patroni dnia dzisiejszego: św. Filip Nereusz, prezbiter

• Czytania na wtorek, 26 maja 2015

Wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

(Syr 35,1-12)
    Kto zachowuje Prawo, mnoży ofiary, a kto zważa na przykazania, składa ofiary dziękczynne. Kto świadczy dobrodziejstwa, przynosi ofiary z...

W tym tygodniu153
W tym miesiącu2579
Ogółem74924

VCNT - Visitorcounter
NOWE ŻYRANDOLE

Został zakończony montaż w górnej części kościoła sześciu nowych trzystopniowych żyrandoli w głównej nawie świątyni! Kiedy na wiosnę rozpoczniemy nabożeństwa w górnej części kościoła, wówczas będziemy mogli  naocznie przekonać się jak bardzo są one potrzebne dla powiększenia piękna naszego Sanktuarium a przede wszystkim na większą chwałę Bożą i dania świadectwa o naszej żywej wierze.

NOWA CHRZCIELNICA

W Niedzielę Chrztu Pańskiego (11.01.2015) dziękowaliśmy Bogu za Chrzest, w którym objawiła się nam Jego Miłość. Prosiliśmy abyśmy umieli odpowiedzieć na wezwanie Chrystusa do wiary i  nawrócenia. Po zakończeniu Mszy świętej można było wziąć ze sobą do domu wodę święconą z nowej zakupionej do naszego dolnego kościoła chrzcielnicy.

INTENCJE NA NOWENNE