Patroni dnia dzisiejszego: św. Urszula Ledóchowska, zakonnica

• Czytania na piątek, 29 maja 2015

Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

(Syr 44,1.9-13)
    Wychwalajmy mężów sławnych i ojców naszych według następstwa ich pochodzenia. ale są i tacy, o których nie pozostała pamięć:...

W tym tygodniu386
W tym miesiącu2812
Ogółem75157

VCNT - Visitorcounter
NOWE ŻYRANDOLE

Został zakończony montaż w górnej części kościoła sześciu nowych trzystopniowych żyrandoli w głównej nawie świątyni! Kiedy na wiosnę rozpoczniemy nabożeństwa w górnej części kościoła, wówczas będziemy mogli  naocznie przekonać się jak bardzo są one potrzebne dla powiększenia piękna naszego Sanktuarium a przede wszystkim na większą chwałę Bożą i dania świadectwa o naszej żywej wierze.

NOWA CHRZCIELNICA

W Niedzielę Chrztu Pańskiego (11.01.2015) dziękowaliśmy Bogu za Chrzest, w którym objawiła się nam Jego Miłość. Prosiliśmy abyśmy umieli odpowiedzieć na wezwanie Chrystusa do wiary i  nawrócenia. Po zakończeniu Mszy świętej można było wziąć ze sobą do domu wodę święconą z nowej zakupionej do naszego dolnego kościoła chrzcielnicy.

INTENCJE NA NOWENNE