Patroni dnia dzisiejszego: św. Ryszard, król; św. Teodor, żołnierz, męczennik; św. Koleta z Corbie, dziewica; św. Gwaryn, biskup

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Losowy obraz

Czytanie na dziś

  • Czytania na sobotę, 6 lutego 2016

    Wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

    (1 Krl 3,4-13)
    Król Salomon udał się do Gibeonu, aby tam złożyć ofiarę, bo tam była wielka wyżyna. Salomon...

Pogoda



Licznik

Dzisiaj3
Wczoraj54
W tym tygodniu761
W tym miesiącu568
Ogółem100778

VCNT - Visitorcounter
VII Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek AD LAUDEM DEI Krużlowa A.D. 2016

ZWYCIĘZCY

 

Kategoria: DZIECI MŁODSZE KL. „0”-III (SOLIŚCI)

  • DZIECI PRZEDSZKOLNE

MIEJSCE III: Karol Niewiadomski  (5lat)

MIEJSCE II: Amelia Przetacznik (5 lat)

MIEJSCE I: Amelia Tarasek (5,5 roku)

 

  • DZIECI „0 – III”

MIEJSCE III: Andrzej Filipowicz  ( 0 SzP -  KW)

MIEJSCE II: Katarzyna Tocha (0 SzP - KW)

MIEJSCE I: Bartłomiej Gajkowski  (I SzP - KW)

„GRAND PRIX”  - Aneta Sędzik (III SzP nr 1 w Grybowie)

 

Kategoria: DZIECI MŁODSZE KL. „0”-III (ZESPOŁY)

MIEJSCE III: Zespół „KOLĘDNICY”

Piotr Darłak                     (III SzP – SW)

Karol Darłak                     (II SzP – SW)

Miłosz Darłak                    (II SzP – SW)

Aleksandra Pietruch          (IV SzP – SW)

Klaudiusz Wojciechowski    (IV SzP – SW)

 

Zespół „MAG”

Amelia Gaborek   (Przedszkole - KW)

Mikołaj Gaborek   (I SzP – KW)

Gabriela Nowak   (I SzP – KW)

 

MIEJSCE II: Zespół „MAŁE NUTKI”

Sylwia Studzińska    (II SzP – SW)

Krystian Kruczek     (II SzP – SW)

Mateusz Obrzut      (II SzP – SW)

Amelia Studzińska   (I SzP – SW)

 

MIEJSCE I:  NIE PRZYZNANO

 

 

Kategoria: DZIECI STARSZE KL. IV-VI (SOLIŚCI)

MIEJSCE II: Natalia Rola (IV SzP- KW)

MIEJSCE I: Wiktoria Jaworecka (IV SzP – KW )

 

Kategoria: DZIECI STARSZE KL. IV-VI (ZESPOŁY)

MIEJSCE III: Judyta Badowska (I SzP – KW)

Małgorzata Mucha                  (IV SzP – KW)

 

MIEJSCE II: Zespół „ONE I  ON”

Małgorzata Tokarz      (VI SzP – SW)

Barbara Jaworecka     (VI SzP – SW)

Zuzanna Serafin         (VI SzP – SW)

Dawid Oracz              (VI SzP – SW)

 

MIEJSCE I: Małgorzata Pietruch (VI SzP – KW)

Maria Zwolennik                        (VI SzP – KW)

 

Kategoria: MŁODZIEŻ GIMNAZJALNA KL.I-III (SOLIŚCI)

WYRÓŻNIENIE: Milena Gaborek  (III GIM – KW)

 

Kategoria: MŁODZIEŻ GIMNAZJALNA KL.I-III (ZESPOŁY)

MIEJSCE II: Zespół „MUSIC SMILE”

Agnieszka Wojtarowicz   (III GIM – KW)

Katarzyna Jędrusik          (III GIM – KW)

Mateusz Mikulski             (III GIM – KW)

Marcin Frączek               (III GIM – KW)

Weronika Frączek           (VI SzP – KW)

 

MIEJSCE I: Zespół „CELEBRITES”

Sandra Skarłosz         (I GIM – ZSK NS)

Magdalena Skarłosz  (II SzP – KW)

Eliza Malczak              (I GIM – NS)


Zespół „KAPELA Z GIMBAZY”

Izabela Wojciechowska      (I GIM – KW)

Łukasz Bocheński              (I GIM – KW)

Mikołaj Michalik                (I GIM – ZSK NS)

Kacper Gołyźniak              (I GIM – KW)

Paweł Chronowski            (I GIM – KW)

 
Kolęda 2015/2016

DATA

GODZINA

PRZYSIÓŁEK

28 grudnia

 

Poniedziałek

8.00

Poddziale –str. prawa: od Pana Andrzeja Pacha  246 do Tomasza Michalika 247

8.00

Bania: od Pana Jana Króla 54 do Pana Wiesława Fydy 119

8.00

Równia–Pustki: od Pana Pawła Uznańskiego 170 do Państwa Filipowiczów  246

29 grudnia

 

Wtorek

8.00

Poddziale –str. lewa: od Pana Marka Łukasika 126 do Pana Tadeusza Frączka 30

8.00

Karczyska–Podgranice: od Pana Stanisława Pacha 93 do Pana Krystiana Grucy 299

8.00

Poddziale –str. prawa: od Pana Marka Kubiaka 85 do Pana Stanisława Jaworeckiego 99

30 grudnia

 

Środa

8.00

Widomia: od Państwa Zwolenników  17 do Państwa Tarasków 282

8.00

Widomia: od Pana Grzegorza Stypuły 144 do Pana Ryszarda Fydy 157

8.00

Węglarnia, Strzylawki, Potoki (I) : od Państwa Jasińskich 60 a  do Państwa Fydów  37

2 stycznia

 

Sobota

8.00

Węglarnia, Strzylawki, Potoki (II): od Państwa Paciorków  71 do Państwa Obrzutów 97

8.00

Centrum: od  Mateusza Jachowicza  318  Państwa Polańskich 216

8.00

Karczyska–Podgranice: od Pana Jana Nosala 240  do Pana Bogdana Grybosia 121

4  stycznia

 

Poniedziałek

15.00

Wieś –str. lewa: od Państwa Darłaków 291  do Państwa Pałubiaków 120

8.00

Bania: od Pana Marcina Mikulca 226 do Pani Taliny Kosteckiej 28

15.00

Krzemionki–Gromnik (I) : od Państwa Marcinkiewiczów 145  do Państwa Kroków 244

5 stycznia

 

Wtorek

8.00

Wieś –str. prawa: od Państwa  Łukasza i Katarzyny  Tarasków  194
do Pana Jana Forczka 44

8.00

St. Wieś –Wieś: od Pana Władysława Mikulskiego 59  do Państwa Smosznów 109

15.00

Krzemionki–Gromnik (II) : od Państwa Szczerbów 234   do   Państwa Wójcików  14 a

7 stycznia

 

Czwartek

15.00

Nowa Wieś: od Pana Andrzeja Gromali 202 do  Pani Barbary Tarasek 179

13.30

Pagorek: od Pana Mateusza Barana 2 do Pani Marii Wanatowicz -  Kłusek 7

15.00

St. Wieś –Wieś: od Państwa Obrzutów 109  do  Pana Krzysztofa Oracza 184

8 stycznia

 

Piątek

15.00

Zawodzie: od Pana Dariusza Kaszany 230 do Pana Zbigniewa Klimontowskiego 173

13.00

Osików I: od Państwa  Filipów 252  do Pani Czesławy Olech  150

8.00

Zamłynie: od Pana Jana Łatki 19 do Pana Zdzisława Chramęgi 176

9 stycznia

 

Sobota

8.00

Wieś – str. lewa od Państwa Obrzutów 272 do państwa Brodów  241

8.00

Osików II: od Państwa Święsów 165 do Państwa Małgorzaty i Władysława Serafinów 269

8.00

Nowa Wieś: od Pana Kazimierza Koguta 181 do Pana Marka Leśniowskiego 187

11 stycznia

 

Poniedziałek

15.00

Osików II: od Państwa Kosteckich 162 do Pana Józefa Bednarza 215

15.00

Poddziale –str. lewa: od Państwa Gołyźniaków 63 do Pani Stanisławy Fydy 186

8.00

Od mostu do starego kościoła (I) : od Państwa Klimontowskich 3   do  Pana  Stanisława Fydy 170

12 stycznia

 

Wtorek

8. 00

Osików I: od Pana Stanisława Gucwy 33 do Państwa Chronowskich 185

15.00

Od mostu do nowego kościoła: od Państwa Obrzutów 134 do Państwa Chronowskich 226

8.00

Od mostu do starego kościoła: od Państwa Chramęgów 21   do  Pani  Heleny Fydy 3

 
TRANSMICJA Z NABOŻEŃSTW

Naciśnij na link

 
RORATY 2015/2016

Roraty to Msza święta odprawiana ku czci Maryi, którą symbolizuje postawiona w pobliżu ołtarza biała świeca z niebieską wstążką. Nazwa Mszy świętej roratniej pochodzi od łacińskich słów introitu „rorate cæli desuper" („spuśćcie rosę niebiosa"). Roraty odprawiane są przez cały Adwent w dniach powszednich.

Zachęcamy wszystkich do licznego udziału. Starsi niech przyprowadzają dzieci i zachęcają młodzież. Dzieci będą otrzymywały obrazki. Z pośród dzieci, które umieszczą na podpisanych serduszkach swoje dobre postanowienia i odpowiedzi na postawione pytania,  będą wylosowane te, które zabiorą ze sobą do domu figurki postaci z szopki oraz słodką nagrodę. W domu pomodlą się wraz całą rodziną, a następnego dnia przyniosą figurki do kościoła.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE MAŁEGO GOŚCIA

PIOSENKA RORATNIA

 
INTENCJE NA NOWENNE

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2